Příměstský tábor 2023

Vážení rodiče,
zasíláme informace k příměstskému táboru, který se koná od 14.8. do 18.8.
 1. Začátek programu:
Sraz v pondělí a v pátek mezi 7:40 a 8:00 na sále. V úterý – čtvrtek mezi 7:40 a 8:00 v tělocvičně průmyslové školy (vchod z boku).
2. Konec programu:
Každý den cca v 15:00. Místo předání (podle programu a počasí) – sál, autobusové nádraží, Masarykovo náměstí, bazén Rošického… bude každý den upřesněno (podle počasí).
V pondělí konec programu v 15 hodin na Masarykově náměstí u dolní kašny. V pátek konec programu mezi áme13:30 a 14:00 na sále.
3. Obsah programu:
Každé ráno rozcvička na sále/střední průmyslové škole, další sportovní/taneční aktivity a hry budou v případě příznivého počasí venku. Pokud bude pršet, zvolíme alternativní program, o kterém Vás budeme informovat. Každý výlet bude spojen s koupáním. Plánované výlety – Okrouhlík, Luka nad Jihlavou, bazén Rošického, Borovinka. V pátek plánujeme vystoupení pro veřejnost na náměstí a v okolí.
4. Strava:
Stravování zařizuje Stravování Pecha. Budou nám doručovat jídlo každé ráno na sál/průmyslovou školu. Děti musí mít s sebou dobře uzavíratelnou plastovou misku s víkem na jídlo a příbor uložené do igelitového pytlíku. Budeme dostávat i svačinu (ovoce nebo sušenku). V pondělí obědváme v restauraci na Okrouhlíku, miska nebude třeba.
5. Co do baťůžku?
Příbor, plastová nádoba s víkem (mimo pondělí), láhev s pitím, pláštěnka, plavky, ručník, sáček na mokré plavky, malý opal. krém, kapesníčky, drobné na něco na zub, druhá svačina.
6.Co na sebe?
Podle počasí… ideálně tričko, kraťasy, sandály nebo pevnější obuv, mikina. Na sále si děti mohou nechat v označeném pytlíku věci na trénování, který si v pátek odpoledne na sále vyzvednete.
7. Dokumenty:
Nezapomeňte první den přinést vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti a kopii kartičky pojištění. Také napište dětem Vaše telefonní číslo na papírek, který budou mít vždy u sebe (pro případ, že ještě nemají telefon).
Pokud čemukoli nerozumíte, chcete se ujistit, doptat, neváhejte a volejte na telefonní číslo 732349307.
Dětem vyřiďte, že se na ně moc těšíme, máme připraveno spoustu her, nových tanečních technik. Užijeme si spoustu zábavy 🙂
Prosíme o potvrzení přijetí emailu.
Hezké prázdniny všem.
Veronika a Janča