Cirkus Hotch-Potch

Dámy a pánové, ladies and gentleman, Mesdames et Messieurs, Cirkus Hotch-Potch právě začíná!

Oznamujeme, že v chotěbořském šapitó počítáme s místem na hrazdě i pro Vás. Představení začíná 7. 8. 2022. Maringotka bude odjíždět přesně ve 13.00 hodin, dostavte se proto včas. Kdo by nevěděl, odkud se vyráží z jihlavského cirkusiště, nechť dorazí na parkoviště za Billou.

Návrat na stejné místo 13. 8. 2022 v 11.00

Všichni artisté budou potřebovat – nezapomeňte si přivézt:

 •         Vyplněné tiskopisy o bezinfekčnosti, také tiskopis ke zmocnění vaše dítko ošetřit, GDPR a průkazku zdravotní pojišťovny (stačí i kopie).
  Vše ke stažení zde nebo na našem webu:
  https://uloz.to/file/6RV6NQwnskRG/prohl-zmoc-gdpr-docx#!ZGSuBQR2ZJZjATV0MTEzZmHlLwSyARqFn3AJEU5bFTqaMGyvAN==
 •         Dále nezapomeňte hygienické potřeby, sportovní oblečení na ven pro případ horšího počasí, ponožky a spodní prádlo na každý den, kapesníky, boty – tenisky na běhání venku, pantofle či bačkůrky do budovy, taneční piškoty, a případně další taneční obuv (měkké tenisky, sneakry, ťapky/špičky), některé tanečnice mají ve výbavě taneční boty na podpatku.
 •         Cvičební úbor – v čem se vám dobře cvičí, ale pozor, aby byly vidět boky, tzn. žádná dlouhá vytahaná trika! Doporučujeme trikoty, těsné legíny, bolerka a minisukýnky, sexy kraťásky apod. Vše alespoň 5x.
 •         Už se moc těšíme na vaše deníčky! Máte ještě čas proběhnout si v duchu události loňského roku, doplnit pár zápisů nebo foteček a my si v nich polistujeme, počteme, zavzpomínáme… a odměníme. Nové děti, které jsou na soustředění poprvé – deníček od nás možná dostanete (když se budete hezky snažit), těšte se!
 •         Vezměte si tužky, pastelky, fixy, propisku, papíry na psaní, izolepu a lepidlo. Hodit se vám bude lahev na pití. V rámci pitného režimu bude na jídelně k dispozici stále ve várnicích šťáva nebo čaj, jenže známe to…, moc se nám tam běhat nechce.
 •         Ještě přibalte něco, v čem budete spát – pyžámko. A taky se může hodit karimatka (podepsaná), budeme tančit venku a cvičit na zemi, ať to netlačí.
 •         Prostředky k boji proti komárům doporučujeme.
 •         Nutný je dostatek gumiček a sponek do vlasů – učesaná tanečnice/tanečník je totiž ta, která se nestará o to, kam jí padají vlasy, nedrbe se a nezasunuje stále vlásky za uši. Je zkrátka učesaná a může se věnovat už jen tancování!
 •         A teď tohle: platí snad všude, kam se hneme, střádejte si kapesné, ať máte na nanuky a mlsoty, které vás možná i letos budou lákat.
 •         Přehrávače, foťáky, notebooky, tablety necháme na vašem uvážení, nezapomeňte, že hlídat vám je nebudeme! 
 •         Mobily ze zásady odmítáme – ničí komunikaci mezi vedoucím a dítětem, a tak mnohdy problémy dětí znají rodiče ve vzdáleném městě dřív než vedoucí, který je v místě a mohl by ihned pomoci.
 •         Samozřejmě vezměte plavky – třeba doopálíme svá tělíčka, ale radši i pláštěnku.
 •         Máte-li něco krásného, co nám určitě musíte ukázat (film, bezva hudbu apod. věci s taneční tématikou) neváhejte a vezměte s sebou.

          Tentokrát si přibalte nějaký kostým na karneval ve stylu Cirkus!

Nezapomeňte také na taneční soutěž, která se bude konat koncem týdne (délka skladby maximálně 2.00 minuty, počet předtančení na jednoho tanečníka max. 2)! Jako startovné nějaká dobrota pro porotu.

Na tanečním soustředění budou zachovány veškeré zvyklosti (rozcvičky, tréninky, polední klid, večerky, vědomostní kvízy, promítání videa). Je to tak, že i letos nás čeká spousta práce, zábavy a příjemných, rozesmátých okamžiků!

Rozdělení do týmů již znáte! Týmová trička mají týmoví vedoucí nachystaná.

Případné dotazy maminek řeší Janča na tel. 605588622.

Za Cirkus Hotch-Potch,

Janča a Verča