Hotch-Potch na kraji města

Vážení pacienti,

je nám ctí Vám oznámit, že Vaše léčba začíná!

Na kraji města Chotěboř začíná provozovat léčbu tancem nemocnice Hotch-Potch. Máme pro Vás rezervováno lůžko s veškerou výbavou pro léčbu tancem, hrami a kamarádstvím. Léčba začíná 20. 8. 2023. Sanitka bude odjíždět přesně ve 13.00 hodin, dostavte se proto na parkoviště za Billou.

Návrat vyléčených na stejné místo 26. 8. 2023 v 11.00

Všichni pacienti budou potřebovat – nezapomeňte si přivézt:

·        Vyplněné tiskopisy o bezinfekčnosti, také tiskopis ke zmocnění vaše dítko ošetřit, GDPR a průkazku zdravotní pojišťovny (stačí i kopie).
Vše ke stažení zde nebo zde.

·        Dále nezapomeňte hygienické potřeby, sportovní oblečení na ven pro případ horšího počasí, ponožky a spodní prádlo na každý den, kapesníky, boty – tenisky na běhání venku, pantofle či bačkůrky do budovy, taneční piškoty, a případně další taneční obuv (měkké tenisky, sneakry, ťapky/špičky), některé tanečnice mají ve výbavě taneční boty na podpatku.

·        Cvičební úbor – v čem se vám dobře cvičí, ale pozor, aby byly vidět boky, tzn. žádná dlouhá vytahaná trika. Doporučujeme trikoty, těsné legíny, bolerka a minisukýnky, kraťásky apod. Vše alespoň 5x.

·        Už se moc těšíme na vaše deníčky. Máte ještě čas proběhnout si v duchu události loňského roku, doplnit pár zápisů nebo foteček a my si v nich polistujeme, počteme, zavzpomínáme… a odměníme. Nové děti, které jsou na soustředění poprvé – deníček od nás možná dostanete (když se budete hezky snažit), těšte se.

·        Vezměte si tužky, pastelky, fixy, propisku, papíry na psaní, izolepu a lepidlo. Hodit se vám bude lahev na pití. V rámci pitného režimu bude na jídelně k dispozici stále ve várnicích šťáva nebo čaj, jenže známe to…, moc se nám tam běhat nechce.

·        Ještě přibalte něco, v čem budete spát – pyžámko. A taky se může hodit karimatka (podepsaná), budeme cvičit na zemi, ať to netlačí.

·        Prostředky k boji proti komárům doporučujeme.

·        Nutný je dostatek gumiček a sponek do vlasů – učesaná tanečnice/tanečník je totiž ta, která se nestará o to, kam jí padají vlasy, nedrbe se a nezasunuje stále vlásky za uši. Je zkrátka učesaná/učesaný a může se věnovat už jen tancování.

·        A teď tohle: platí snad všude, kam se hneme, střádejte si kapesné, ať máte na nanuky a mlsoty, které vás možná i letos budou lákat.

·        Přehrávače, foťáky, notebooky, tablety necháme na vašem uvážení, nezapomeňte, že hlídat vám je nebudeme. 

·        Mobily mohou děti využívat pouze omezeně, o poledním klidu a v době, kdy si pouští hudbu při trénování na soutěž. Jinak mobily děti nesmí používat. Důvod omezení je ten, že mnohdy problémy dětí znají rodiče ve vzdáleném městě dřív než vedoucí, který je v místě a mohl by ihned pomoci a hlavně si budeme hrát, tancovat a povídat si spolu. 

·        Samozřejmě vezměte plavky – třeba doopálíme svá tělíčka, ale radši i pláštěnku.

·        Máte-li něco krásného, co nám určitě musíte ukázat (film, bezva hudbu apod. věci s taneční tématikou) neváhejte a vezměte s sebou.

·        Tentokrát si přibalte nějaký kostým na karneval ve stylu Nemocnice.

·        Nezapomeňte také na taneční soutěž, která se bude konat koncem týdne (délka skladby maximálně 2.00 minuty, počet předtančení na jednoho tanečníka max. 2). Jako startovné nějaká dobrota pro porotu.

Na tanečním soustředění budou zachovány veškeré zvyklosti (rozcvičky, tréninky, polední klid, večerky, vědomostní kvízy, promítání videa). Je to tak, že i letos nás čeká spousta práce, zábavy a příjemných, rozesmátých okamžiků!

Rozdělení do týmů již znáte. Týmová trička mají týmoví vedoucí nachystaná.

PROSÍM O POTVRZENÍ PŘIJETÍ TÉTO ZPRÁVY (klidně i na fb či sms).

Případné dotazy řeší Janča na tel. 605588622.

Za nemocnici Hotch-Potch,

Janča, Verča, Šárka, Lenka, Terka a spol.